(2kB)(4kB)Lista zawodników (wychowanków UKS Zagłoba Warszawa) którzy przeszli do CWKS Legia Warszawa


STOWARZYSZENIE SZERMIERZY
LEGIA WARSZAWA


(9kB)
2 0 0 9

Z a w o d n i c y




(594kB)


S E N I O R Z Y - szpada mężczyzn i kobiet
  1. Mikołajczak Krzysztof MK
  2. Sadowy Piotr SP
  3. Gripas Artiom GA
  4. Woroniecka Dorota WD
  5. Giedroić Sebastian GS
  6. Stocki Piotr SP
  7. Sawicki Michał SM
  8. Heronimek Leszek HL
  9. Grodner Michał GM
  10. Sowiński Janusz SJ
  11. Bączek Marek BM
  12. Borowski-Komenda Jan BJ
  13. Kraus Marcin KM
  14. Rudowski Michał RM
  15. Bronowski Waldemar BW
  16. Burlikowski Bartłomiej
  17. Rudowski Andrzej

M Ł O D Z I E Ż O W C Y - szpada mężczyzn i kobiet
  1. Tworek Daria TD
  2. Ptak Katarzyna PK
  3. Miturski Maciej MM
  4. Skorupka Aleksandra SA
  5. Milone Roberto MR
  6. Czupryn Monika CM
  7. Schymalla Aleksandra SA
  8. Gołdowski Włodzimierz GW
  9. Brzozowski Daniel BD
  10. Karczmarek Marcin KM
J U N I O R Z Y - szpada mężczyzn i kobiet
  1. Królak Natalia KN
  2. Paciorkiewicz Ewelina PE
  3. Skorupka Sylwia SS
  4. Pacek Andrzej PA
  5. Żygowski Robert ŻR
  6. Brzozowski Seweryn BS
  7. Galiński Bartłomiej GB
  8. Braksal Monika BM
  9. Łuczyński Artur ŁA
  10. Lewandowska Sylwia LS
  11. Gmurczyk Aleksandra GA
  12. Żygowska Marta ŻM
  13. Podolak Rafał PR
  14. Szwalbe Rafał SR
  15. Kwiatkowska Iwona KW
  16. Szuba Adrianna SA
  17. Sztyber Michał SM
J U N I O R Z Y    M Ł O D S I - szpada mężczyzn i kobiet
  1. Galińska Aleksandra GA
  2. Ineksiak Aleksandra IA
  3. Kral Adam KA
  4. Łapiński Michał ŁM
  5. Więckowska Olga WO
  6. Adamczyk Damian AD
  7. Dudziński Andrzej DA
  8. Pedowicz Mikołaj PM
  9. Bąkiewicz Grzegorz
  10. Adamczyk Angelika
M Ł O D Z I C Y - szpada mężczyzn i kobiet
  1. Parzyszek Damian PD
DZIECI, M Ł O D Z I C Y, J U N I O R Z Y    M Ł O D S I
szpada mężczyzn i kobiet (grupa początkująca)
  1. Oleksiejuk Stanisław
  2. Strzębała Aneta
  3. Zych Arkadiusz
  4. Pieńkosz Michał
  5. Budzaj Anna
  6. Mielowska Patrycja
  7. Krawczyk Tomasz
  8. Stepa Kika
  9. Deynezhenko Vladyslav
  10. Deynezhenko Daniel
  11. Chołast Mateusz
  12. Gidziński Piotr



(4kB)

(RS) Robert Siemek marzec 2009